חגיגת בת מצווה מיוחדת

ביהדות, ציון הדרך המרכזי לבני נוער הוא חגיגת בר המצווה, ההגעה לגיל 13 של הבן, הזכר והעלייה שלו לתורה. בעצם, הפיכתו לגבר מבחינתם הסובבים והיהדות. אבל... בעולם המודרני הבנות לא פחות חשובות (בדרך כלל אפילו יותר), ולכם גם בנות חוגגות את התבגרותן, בגיל 12.

 

חגיגת בת המצווה הפכה בשנים האחרונות לאירוע גדול לא פחות מטקס בר המצווה של הבנים. אם בעבר חגגו בת מצווה בדרך מאופקת, מסיבה קטנה, קצת מתנות וכמה ברכות, אז זה כבר לא המקרה. חגיגת בת המצווה במועדון או באולם אירועים הפכה לאירוע ענק הכולל  הפקה מטורפת, מאות אורחים, קייטרינג יוקרתי ועוד ועוד.

 

מועדון בת מצווה בכפר סבא

 

ולא מדובר בחגיגת בת מצווה בודדת. הרי כל בנות השכבה חוגגות בת מצווה באותה שנה ולכן מלבד החגיגה האישית של כל ילדה, שכבת כיתות ו' מציינת את שנת בת המצווה במגוון פעילויות (בדרך כלל פעילות של אם ובתה), אירועים, חגיגות והרצאות. בשורה התחתונה, כאשר ילדה עולה לכיתה ו', יש לה שנה שלמה של בת מצווש על הראש, מהאירוע שלה עצמה, דרך הפעילויות של בית הספר ועד עשרות מסיבות של חברותיה.

 

שלא תבינו לא נכון, מדובר בכיף גדול, באירוע משמעותי בחייה של כל נערה, ורובן אכן מחכות למסיבת בת המצווה שלהן במועדון או במקום אחר. ההפקה עצמה מורכבת וכוללת בחירת מקום (מועדון לבת מצווה, אולם אירועים קטן, מסעדה), שמלה (או מספר שמלות), יום ספא, איפור ותסרוקת, הפקת שיר כניסה או קליפ וריקוד ועוד.

 

בת מצווה שמחה ומאושרת לכולם...

לפרטים נוספים, למבצעים ולחבילות שלנו חייגו עכשיו: 053-7330333

מועדון בת מצווה

053-7330333​

קיים רישיון עסק!