שבת חתן במועדון

יש שני סוגים מרכזיים של טקס שבת חתן: שבת חתן לילד החוגג בר מצווה, ושבת חתן לגבר לפני החתונה. שני סוגים אלו חוגגים כמובן בטקס בבית כנסת, אבל מה קורה לאחר העלייה לתורה בבית הכנסת? הרי עשרות חברים ובני משפחה באו לכבד ולחגוג עם חתן בר המצווה - צריך לעשות להם משהו. אירוע קטן, קבלת פנים, קצת אוכל ונשנושים, אולי לשאת כמה מילים.

 

אבל איפה אפשר לעשות את קבלת הפנים לאחר שבת החתן? יש מספר אפשרויות... אפשרות ראשונה היא להישאר בבית הכנסת. ברוב בתי הכנסת שי חדר צדדי בו ניתן להתכנס ולעשות חגיגונת קטנה. היתרון - זה פרקטי ומהיר. החיסרון - לא ממש מכובד או יוקרתי.

 

שבת חתן במועדון בכפר סבא

 

אפשרות שנייה היא לחגוג במסעדה. להזמין מקום מראש לכמות גדולה של אורחים ולאחר בית הכנסת לנסוע למסעדה. היתרון – זה בהחלט מכובד. החיסרון – מדובר באירוע מאד יקר וכמו כן במסעדה חייב להיות אזור פרטי לגמרי או חדר VIP אחר אתם מתערבבים עם הסועדים האחרים וזה לא נותן כלום ולא ממש מכבד.

 

האופציה הטובה ביותר היא להתכנס לאחר בית הכנסת במקום פרטי, נגיד מועדון, לארגן מראש כיבוד וקייטרינג (במגוון רמות על פי בחירה), אולי תוכנית אומנותית, קצת עיצוב של המועדון לשבת חתן שיתאים לאופי האנשים ובעל האירוע. רצוי כמובן שתהיה חנייה למועדון, שלא יהיה בלב אזור הומה שגם בשבת יהיה פקוק וללא חנייה.

 

מועדון לשבת חתן יעניק לכם מקום שקט לחגיגה קטנה, במחיר שלא ישבור לכם את הארנק. בין אם מדובר במועדון לשבת חתן בר מצווה או בשבת חתן לפני החתונה - שבת חתן במועדון זה הדרך הטובה, היעילה והמהנה ביותר לחגוג.

 

גלובוס מתחם אירועים - מועדון לשבת חתן בכפר סבא 

לפרטים נוספים, למבצעים ולחבילות שלנו חייגו עכשיו: 053-7330333

שבת חתן במועדון

053-7330333​

קיים רישיון עסק!