מועדון בת מצווה בכפר סבא

מלבד החתונה, בת המצווה הוא האירוע הגדול ביותר אשר עוברת ילדה/נערה בישראל וביהדות. בעוד שבעבר (הרחוק) בת המצווה נחגגה בצניעות ובחיק המשפחה עם מספר אורחים ותוכנית אומנותית מצומצמת, בשנים האחרונות נכנס לישראל טרנד חגיגת בת המצווה (שהפכה כבר לבת מצווש) גדול, יוקרתית ובמועדון.

 

היום, אין ילדה שמכבדת את עצמה שלא עושה את בת המצווש שלה במועדון או מתחם אירועים עם כל ילדי השכבה, מצגת תמונות ווידאו, קליפ, צילומי חוץ פנים, עם מסיבת ריקודים, קייטרינג וכיבוד מתאים ועוד ועוד.

 

מועדון בת מצווה בכפר סבא

 

בישראל יש לו מעט מועדונים המתאימים לבת מצווה, אבל מועדון בת מצווה בכפר סבא יש רק אחד - גלובוס מתחם אירועים. יש די הרבה מועדונים, אבל מעטים מתאימים לחגיגת בת מצווה. מה אנחנו דורשים ממועדון על מנת שיתאים לבת מצווה? יש מספר תנאים...

 

התנאי הראשון - שלא יהיה גדול מדי. במועדון גדול מדי שמתאים למאות אורחים ילדי השכבה יבלעו וילכו לאיבוד והתחושה הכללית לא תהיה נעימה. המועדון צריך להיות מספיק גדול על מנת שיהיה מרווח לכולם, אבל לא גדול מדי כדי שהאינטימיות לא תלך לאיבוד.

 

תנאי נוסף - חנייה. לא תנאי סף הכרחי, אבל הילדים צריכים להגיע איכשהו, ועדיף שתהיה חנייה חופשית לכמה עשרות מכוניות על מנת שהגישה למועדון תהיה קלה ונעימה.

 

תנאי שלישי - מועדון מודולרי. יש ילדה שאוהבת ריקוד ותרצה שהמועדון יעוצב בהתאם. יש ילדה שאוהבת ורוד, ותרצה שהבת מצווש שלה תהיה ורודה, יש נערה שאוהבת ספורט, ותרצה שהמועדון יהיה מעוצב כמו היכל ספורט ועוד ועוד. אם אפשר להתאים את המועדון לעיצוב של ילדת בת המצווה - מה טוב.

 

אם המועדון יכול לספק גם שירותי קייטרינג לילדים ולמבוגרים שבמקום, זה יתרון גדול שיכול לחסוך הרבה בלאגן וכסף. אם למועדון יש קומת גלריה, כמו שנייה ממנה יכולים ההורים והמשפחה הקרובה להביט על הילדים החוגגים למטה - זה בכלל מושלם.

 

גלובוס מתחם אירועים - המקום המושלם לבת מצווה בכפר סבא

לפרטים נוספים, למבצעים ולחבילות שלנו חייגו עכשיו: 053-7330333

מקום למסיבת רווקים בכפר סבא

053-7330333​

קיים רישיון עסק!