מקום למסיבת רווקים

בישראל נערכות מדי שנה כ- 35,000 חתונות, והמספר רק הולך ועולה. גם גיל הנישואין הולך ועולה עם השנים, והסטטיסטיקה האחרונה מדברת על כך שגבר מתחתן בממוצע בגיל 29 בעוד שאישה מתחתנת בגיל 26. כתוצאה מכך, כמות מסיבות הרווקים והרווקות עלתה פלאים בשנים האחרונות. גם העלות של מסיבת הרווקים עלתה משמעותית, מאחר שהמתחתן כבר יותר מבוסס והוא וחבריו יכולים להוציא יותר על המסיבה האחרונה שלו כרווק.

 

מועדון למסיבת רווקים בכפר סבא

 

בעוד שבעבר כמעט כל מסיבת רווקים התקיימה באיזה מועדון חשפנות אפלולי, בישראל של 2019 יש טרנדים אחרים למסיבת הרווקים. פחות בחורות כמעט ערומות, אלכוהול זול ושיכורים מקיאים בסוף הערב ויותר אירוע איכותי עם תוכן אמיתי (ואולי גם חשפניות בסוף הערב).

 

ולאירוע מהסוג הזה צריך מקום למסיבת רווקים, מקום שבו ניתן גם לאכול כמו שצריך, גם לעשות מסיבה (עם נושא ייעודי או שלא) ולעשות רעש עד השעות הקטנות, גם במה והגברה בשביל הרצאה או פעילות איכותית אחרת ואפילו חנייה. בקיצור - הכי טוב לעשות מסיבת רווקים במועדון אשר מתאים בדיוק לדבר הזה.

 

בכפר סבא יש מספר מועדונים, אבל כמובן שהמועדון המתאים ביותר למסיבת רווקים הינו מועדון הגלובוס, מתחם אירועים יוקרתי ואיכותי אשר מתאים בדיוק למסיבת רווקים קטנה, אינטימית ורועשת. מועדון למסיבת רווקים בה ניתן לשתות, לרקוד, לאכול בלי להפריע לאף אחד ובלי לרוקן את הארנק יותר מדי.

 

אפשר לארגן מסיבת רווקים לפי נושא ספציפי (מסיבת המערב הפרוע עם תלבושות, מוסיקה מתאימה, הרבה וויסקי וברביקיו, מסיבת הוואי וכדומה) וגם לעצב את המועדון בהתאם, בצורה כזאת שלא תדעו בכלל שאתם במועדון "רגיל". ניתן להביא כל סוג של קייטרינג חיצוני או להשתמש בקייטרינג הבית, אפשר להביא מנחה, הרצאה או חשפניות - כל מה שחלמתם עליו למסיבת הרווקים שלכם.

 

גלובוס - המקום המושלם למסיבת רווקים​

לפרטים נוספים, למבצעים ולחבילות שלנו חייגו עכשיו: 053-7330333

מקום למסיבת רווקים בכפר סבא

053-7330333​

קיים רישיון עסק!