מועדון בכפר סבא

בניגוד לשנים עברו, בהם נהגו מרבית המשפחות לקיים אירועים גדולים והמוניים עם מאות רבות של אורחים, בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד (מבורך, יש לציין) בו אירועים רבים נחגגים בצורה מצומצמת ואינטימית עם כמות קטנה יחסית של אורחים, מה שנקרא אירועי בוטיק, אשר נפוצים מאד באזור השרון ובכפר סבא.

 

היתרון של אירועי הבוטיק הוא בכך שמזמינים רק את מי שבאמת רוצים לראות ואוהבים, ולא את מי "שצריך" להזמין. כמו כן, אירוע קטן הוא הרבה יותר אישי ואינטימי, מהנה יותר ואפילו רווחי יותר, כי הרי אתם מזמינים רק את הקרובים אליכם ביותר, אלו שיתנו לכם את הצ'קים הגדולים...

 

אירוע קטן צריך לעשות במקום המותאם לכך, מאחר שאירוע של 100 אורחים באולם ענק המתאים לאלף אורחים יראה לא טוב ואפילו נטוש. אין ספק כי אירוע קטן צריך לקיים במועדון או מתחם אירועים, המותאם במיוחד לעריכת אירועים קטנים ואינטימיים. ונחשבו מה... יש מועדון בכפר סבא המתאים במיוחד לקיום אירועים אינטימיים כאלה.

 

מועדונים בכפר סבא

 

גלובוס מועדון אירועים בכפר סבא הינו מועדון קטן ואינטימי, מעוצב ויוקרתי אשר מתאים במיוחד לחגיגות קטנות ומהודרות. המקום מתאים למגוון של אירועים כמו בריתות ובר מצוות קטנות, אירועי חינה מפוארים או חגיגות ימי הולדת עגולות ומיוחדות. אין הרבה מועדונים בכפר סבא לאירועים כאלה, ומכאן הייחוד של גלובוס.

 

מועדון בכפר סבא צריך להיות עם חנייה, צריך להיות מרווח אבל לא גדול מדי, צריך להיות עם רחבת ריקודים ומערכת מולטימדיה משוכללת, אבל שלא יהיה המוני מדי. מועדון בכפר סבא צריך להיות עם מטבח מאבזר ואוכל מעולה, וכמובן כדאי מאד שיהיה ממוקם במקום מרכזי.

 

מועדון בכפר סבא זה רק גלובוס אירועים!

לפרטים נוספים, למבצעים ולחבילות שלנו חייגו עכשיו: 053-7330333

מועדונים בכפר סבא

053-7330333​

קיים רישיון עסק!